کارواش

آموزش راه اندازی دستگاه کارواش

در ابتدا به بررسی دستگاه کارواش صنعتی می‌پردازیم، واتر جت های صنعتی با هدف نظافت مکانیزه انواع مختلف سطوح مانند شیشه، خودرو ، ساختمان ها، پیاده‌روها و … تولید شدند.

دستگاه کارواش صنعتی

واترجت ها را می توان از جمله کاربردی ترین تجهیزات در زمینه شستشوی آلودگی های عمیق به شمار آورد. قبل از شروع به راه اندازی کارواش بهتر است آلودگی های با ابعاد بزرگ را از محیط جمع آوری نمائید، زیرا ممکن است بر اثر برخورد آب پرفشار، پرتاب شوند و همچنین برای شستشوی سطوح متناسب با ویژگی‌های سطح مورد نظر از نازل مناسب آن محیط استفاده نمائید.

وسایل واترجت

راه اندازی دستگاه کارواش

  1. ابتدا شلنگ منبع را به ورودی آب دستگاه وصل نمائید.
  2. مخزن واترجت را با مواد شوینده پر کنید.
  3. در این مرحله با فشار دادن اهرم تفنگی موجود بر روی دسته کارواش به امر نظافت بپردازید.

نکات کلیدی و مهم جهت استفاده از واترجت صنعتی

  • سعی کنید برای نظافت سطوح چرب و پیاده روها از آب با فشار زیاد استفاده نمایید، اما برای پاکسازی سطوحی مانند شیشه از آب با فشار ملایم استفاده کنید، تا موجب شکستن شیشه‌ها نشوید.( به عبارتی به میزان مقاومت سطح در زمان شستشو توجه نمایید)
  • برای شست و شو برنامه منظم داشته باشید و برای صرفه جویی منابع آب سعی نمائید مدیریت و برنامه‌ریزی در شستشو در اولویت کار شما قرار بگیرد.
  • متناسب با ویژگی‌های سطح مورد نظر برای نظافت از نازل مناسب استفاده نمایید.
  • فاصله خود را موقع استفاده از کارواش از سطوح مورد نظر رعایت کنید.

فروشگاه وست کالا عرضه کننده تمامی تجهیزات نظافتی ، بهداشتی و رفاهی با کیفیت مناسب می باشد. شما مشتریان و همراهان عزیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی westkala.com و یا پیج اینستاگرام ما مراجعه نمائید.

  • احسان یوسفی
  • تیر 20, 1400
  • 1473 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!
وست کالا