مبل شوی

آموزش استفاده از مبل شوی دریلی

در این مقاله قصد داریم تا به شما مشتریان گرامی وست کالا طریقه استفاده از مبل شوی دریلی را آموزش دهیم. در ابتدای آموزش قطعات تشکیل دهنده این مبل شوی پرکاربرد و ارزان را ذکر و در ادامه طریقه استفاده از آن را آموزش خواهیم داد.

قطعات تشکیل دهنده مبل شوی دریلی

 1. فرچه مبل شویی
 2. دریل متصل به فرچه
 3. مخزن

فرچه این دستگاه از آلومینیوم ساخته شده است که به دریل 13 شفت متصل بوده و مخزن این مبل شوی می تواند از استیل و یا پلاستیک باشد.

آموزش نصب فرچه

 1. با استفاده از چهارسو سه نظام دریل را باز کرده، سپس جهت گردش دریل را به سمت عقب قرار دهید؛ سه نظام را گرفته و دریل را با دور کم روشن نمائید.
 2. در این مرحله تمامی پیچ های روی برس را باز نمائید.
 3. جهت گردش دریل را به سمت جلو قرار دهید.
 4. فرچه را در برابر سه نظام قرار دهید و با روشن کردن دریل به سمت جهت جلو ، فرچه بسته می شود.
 5. در این مرحله بر روی گلویی دریل دو عدد پیچ قابل مشاهده است که با کمک آچار دو پیچ 1و2 را به صورت هماهنگ با هم سفت نمائید. و پیچ شماره 3 را به صورت نیمه باز بگذارید.
 6. در مرحله آخر اگر قصد داشتید از مخزن سم پاش نیز استفاده نمائید آن را به فرچه نصب نمائید

نکته! با استفاده از شیر فشاری می توان میزان خروج مواد شوینده را کنترل کرد.

اگر شما در استفاده از مبل شوی دریلی مبتدی هستید و یا برای اولین بار می خواهید از آن استفاده کنید به نکات زیر توجه نمائید:

 • نوک موی برس به علت برش خوردن توسط دستگاه ، تیز می باشد؛ لذا قبل از استفاده از آن برای شستشو به مدت نیم ساعت بدون استفاده از آب آن را بر روی سطح ناصافی مانند سیمان یا پشت فرش بکشید و بعد استفاده نمائید.
 • موقع شستشو سعی کنید از مواد اسیدی مانند وایتکس و کلر استفاده نکنید زیرا باعث از بین رفتن مخزن استیل و مخزن مکنده می شود.
 • اگر نیاز دارید که مویی برس نرم باشد می توانید به مدت 2 دقیقه آن را در داخل آب گرم قرار دهید و یا داخل مخزن آب گرم بریزید.
 • سعی کنید از مواد پر کف استفاده نکنید. و اگر استفاده کردید مواقعی که عمل مکش اتفاق می افتد از مواد آنتی فوم و یا ضد کف برای عدم نفوذ کف به موتور استفاده نمائید..
نصب فرچه

شاید دوست داشته باشید بدانید: تعویض برس وسط و جداکردن مبل شوی از دریل

موقع خرید می توانید درخواست نمائید تا آموزش ها به صورت عملی به شما داده شود.

 • احسان یوسفی
 • خرداد 6, 1400
 • 457 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!
وست کالا